5:51 AM
     صفحه نخست          اساسنامه و مرامنامه حزب          آلبوم عکس       عضویت در حزب         آرشیو مطالب       جستجوی مطلب           پیوند ها          تماس با ما 

خونگرم تر از سیدقاسم و کاک شهاب !

گرچه در مجلس یازدهم جسم سیدقاسم جاسمی و شهاب نادری نمایندگان کرمانشاه و پاوه وجود ندارد ولی ظاهرا روح آنها در راهروهای مجلس حضور دارد و در جسم نمایندگان فعلی کرمانشاه نیز حلول کرده است و راه نیمه تمام آنها را برای محاکمه رئیس جمهور را نمایندگان فعلی تکمیل می کنند .مردم هم که قدردان زحمات عزیزان هستند و تجربه ثابت کرده که هر نماینده ای که فحش بیشتری بدهد و جنجال بیشتری بپا کند در بین مردم جایگاه بهتری پیدا می کند !

========================================
کاری به نظارت استصوابی و رد صلاحیت جمع زیادی از کاندیداهای غیر اصولگرا در انتخابات مجلس یازدهم ندارم که اگر بودند انتخابات رقابتی تر می شد و نماینده های منتخب نیز " نماینده تر" می بودند ، چند روز پیش یکی از همین نماینده های عبورموقت و صفرکیلومتر به نگارنده زنگ زد و گفت: حاج حسن دیگر احوالی از ما نمی گیری و از این حرفها و در نهایت از من دعوت کرد در نشستی با وی شرکت کنم ، با صراحت همیشگی که بلای جان من طی این چند دهه شده به وی گفتم : برادر شما که ماشاالله اینقدر رای خریدید مگر نماینده هستید؟ پشت تلفن عصبانی شد و گفت: این حرفها و شایعات کذب است ! پاسخ دادم : من با چشمان خودم دیده ام که دهها دستگاه ون در غروب روز جمعه دوم اسفندماه گذشته در کوچه پس کوچه های جعفرآباد راه افتاده و برای شما رای می خریدند و مردم بدبخت را دسته دسته با ون ها به شعب اخذ رای منتقل می کردند ، خلاصه از جناب نماینده انکار واز من اصرار ! آخرالامر هم گفت: اگر هم اینطور بوده کار دشمنان بوده که بنده را بدنام کنند!!
والله قربان اینجور دشمنهایی برم که برای دشمن خودشان پول خرج می کنند که او رای بیاورد و ترقی کند واقعا دشمن های امروزی چقدر لاکچری و عزیز هستند ! خدایا از عمر ما بکاهو و بر عمر دشمن افزا.
من عمیقا باور دارم که نماینده های خونگرم و جدید استان کرمانشاه در نخستین امتحان خودشان که همین قضیه مرحومه آسیه پناهی بود رفوزه شدند زیرا همان روزهای ابتدای خردادماه گذشته از تمام مجلس ناله برخاست اما دریغ از نمایندگان استان کرمانشاه که حتی یک تاسف کوچک از آنها بلند نشد !
هفته گذشته در ذیل نامه طرح درخواست سووال از رئیس جمهور که مقدمه طرح استیضاح روحانی است که به قول یکی از نماینده های جبهه پایداری می خواهند مثل بنی صدر با وی رفتار کنند ! نام و امضای تمام نمایندگان استان کرمانشاه بجز نماینده پاوه و اورامانات به چشم می خورد حتی نام آن نماینده مدعی اصلاح طلبی قصرشیرین ! خلاصه خیلی ها در استان برای این نماینده های انقلابی! به به و چه چه گفتند که خداخیرتان بدهد که عامل تمام مشکلات سماوی و عرضی کشور را به مجلس کشاندید تا او را برکنار کنید ، دمتان گرم و لش تان ساق !
.بعدهم یک خبر پشت پرده ای دیگر هم در برخی محافل منتشر گردید که آقایان نمایندگان جدید (بجز لهونی و حیدری) در حال رایزنی برای برکنار استاندار فعلی کرمانشاه هستند ! یا علی بازهم دست مریزاد . ولی عزیزان یک مقداری ترمز بگیرید حداقل یکی یکی برکنار کنید اول رئیس جمهور بعد استاندار و بعدا فرمانداران و بخشداران و دهیاران و حتی خرک داران ! رحم هم نکنید تمام غیرانقلابی ها را برکنار کنید تا کشور گلستان شود و بعد که کارتان در ایران تمام شد بروید کاخ سفید را هم حسینیه کنید و یک منبر سخنرانی برای دکتر حاج محمد رشیدی بگذارید تا مردم غرب زده آمریکا را بسوی نور و روشنی هدایت کند اجرکم عندالله انشاالله .
گرچه در مجلس یازدهم جسم سیدقاسم جاسمی و شهاب نادری نمایندگان کرمانشاه و پاوه وجود ندارد ولی ظاهرا روح آنها در راهروهای مجلس حضور دارد و در جسم نمایندگان فعلی کرمانشاه نیز حلول کرده است و راه نیمه تمام آنها را برای محاکمه رئیس جمهور را نمایندگان فعلی تکمیل می کنند .مردم هم که قدردان زحمات عزیزان هستند و تجربه ثابت کرده که هر نماینده ای که فحش بیشتری بدهد و جنجال بیشتری بپا کند در بین مردم جایگاه بهتری پیدا می کند ! احمد صفری مشکلش این بود که ساکت بود و فحش نمی داد و لذا کمتر از بقیه همکارانش رای آورد ، همین الان هم در اینستاگرام وقتی علی کسگم لایو می گذارد هزاران فالوور دارد ولی اگر پروفسور شمسی پور لایو بگذارد به هزار نفر فالور هم نمی رسد ! همین نشریه غرب خودمان اگر عکس یک لات را صفحه نخست خود بگذارد و خبر درگیری و جنجالی کنار آن درج کند فروش آن بیشتر از زمانی است که مثلا عکس پروفسور معصومی را گذاشته و یک پیام بهداشتی از وی درج کند .
جامعه ما همان جامعه کوتاه مدت همایون کاتوزیان است ، الان فصل دشمنی با روحانی و شکستن تمامی کاسه و کوزه هاسر وی است و کسی هم که با وی دشمنی کند محبوب و کسی از وی دفاع کند نیز مغضوب است بمانند سالهای انتهایی دهه هفتاد که کتاب عالیجناب سرخپوش اکبر گنجی رکورد بیشترین فروش کتاب را در ایران کسب کرد ! اما کمتر از یک دهه بعد همان عالیجناب سرخپوش بیشترین رای همان تهرانی ها را در انتخابات مجلس خبرگان کسب کرد ! جامعه ایران است دیگر و البته کوتاه مدت . صبح شعار درود بر مصدق سر می دهیم و عضر آن روز آجرهای خانه او را غارت می کنیم .
کلیه حقوق و مطالب وبسایت متعلق به ساحت کرمانشاه می باشد                  کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است             طراحی و پیاده سازی : : شرکت داده پردازان ستاره صبح غرب