0:10 AM
     صفحه نخست          اساسنامه و مرامنامه حزب          آلبوم عکس       عضویت در حزب         آرشیو مطالب       جستجوی مطلب           پیوند ها          تماس با ما 

ستاد یا "شرکت سهانی خاص" دکتر و شرکاء ؟

خودشان این روزها " یک شرکت سهامی خاص " با رفقاء و شرکاء عمدتا از یک منطقه جغرافیایی استان تشکیل داده اند و برای دیگران سهمی در این پیروزی قائل نیستند و هرکس هم انتقادی از آنان داشته باشد بر دهانش می کوبند که : غلط می کنید ! یعنی فرد یا افرادی که حتی در روستای زادگاه خود به برکت جایگاه نداشته شان میزان آرای " سعید " بیشتر از آرای "مسعود " بوده است این روزها می خواهند تمام استان را بخورند و قبضه کنند !
=====================

اصلا و ابدا نمی خواهم از هم اکنون القاء یاس و نامیدی بکنم ، انسان بخصوص آدم مسلمان که هیچگاه نباید از رحمت خدا ناامید باشد ، ولا تَیْأَسْ مِنْ رَحمَةِ اللّهِ . چه کسی فکر می کرد مردم ایران بجای سال 1408 پنج سال زودتر از آن از سیطره و سلطه جماعتی افراطی بر مقدرات اجرایی کشور رها شوند ؟ خدا رحمت کند مرحوم رئیسی را که فردی خوش قلب و زحتمکش بود و خدا هم او را دوست داشت که عاقبت بخیرش نمود و بقول دوستان نوحه خوان : همنشین سلیمانی اش کرد . شک نکنید اگر تا پایان دوران ریاست جمهوری اش باقی می ماند بدون انگ و برچسب از خیابان پاستور بدرقه اش نمی کردند . همانطور که روسای جمهور پیشین ( غیر از مقام معظم رهبری ) را هرکدام انگی زدند : غرب زده، اشرافی ، فتنه گر ، انحرافی ، خائن و...
اما بعنوان یک روزنامه نگار و فعال سیاسی نمی شود به مردم شهرم ودیارم از خطرات پیش روی آنان چیزی نگویم ؛ آنهم برای اینکه از هم اکنون بتوان چاره ای برای پیشگیری از آن جست ، یا راهی پیدا کرد یا راهی ساخت.
این روزها خیلی خیلی از مجاهدان روز شنبه شنیده ایم و از فرصت طلبی آنها ، اما من بیشتر از مجاهدین روز شنبه از " مجاهدین یک شبه " می ترسم که طی سه سال اخیر در کنج عزلت و عافیت گزیده و دریغ از کمترین نطقی و موضعی و نوشته ای و حتی گذاشتن کامنتی کوتاه در زیر پستی در فضای مجازی در دفاع از جریان فکری متبوع خود که همان اصلاحات و اصلاح طلبی باشد ! اما امروز کاتولیک تر از پاپ و البته اصلاح طلب تر از سعید حجاریان و مصطفی تاج زاده و ..شده اند !
جمعی از این جماعت از خود راضی که امروز سرمستانه ققهقه پیروزی سر می دهند حتی در همان روزهای اولیه ثبت نام از کاندیداهای انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری اصولا اعتقادی به شرکت در انتخابات نداشتند و دائما می گفتند: انتخابات چی عموجان ؟! نظام شش ماه دیگر سقوط می کند و از این لاطلائات ، هنگامی که هم مجابشان به شرکت در انتخابات می کردی ، هم داستان با علیرضا نوری زاده لندن نشین و کاک عبدالله مهتدی کومله می گفتند : در انتخابات رای مردم خوانده نمی شود و قرار است با استفاده از 10 میلیون شناسنامه اموات و کدملی مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی نام سعید جلیل را از صندوقهای اخذ رای بیرون بیاورند !!
اما هنگامی که شد آنچه که شد ، یک شبه بعنوان رفیق شفیق پزشکیان و یار شاطر او به میدان آمدند ! صد رحمت به پدر مجاهدین روز شنبه که سقف خواسته شان سهیم شدن در این پیروزی بوده اما مجاهدین یک شبه فقط سهم نمی خواهند بلکه می خواهند سهم دیگران را نیز تصاحب کنند ! و خودشان این روزها " یک شرکت سهامی خاص " با رفقاء و شرکاء عمدتا از یک منطقه جغرافیایی استان تشکیل داده اند و برای دیگران سهمی در این پیروزی قائل نیستند و هرکس هم انتقادی از آنان داشته باشد بر دهانش می کوبند که : غلط می کنید ! یعنی فرد یا افرادی که حتی در روستای زادگاه خود به برکت جایگاه نداشته شان میزان آرای " سعید " بیشتر از آرای "مسعود " بوده است این روزها می خواهند تمام استان را بخورند و قبضه کنند !
با این روند من برای آینده استانم سخت از این جماعت می ترسم و اگر مجال یابند آنچنان جو خفقانی در کرمانشاه ایجاد می کنند و باندهایی بازتولید می نمایند که همچون همراهان ابومسلم خراسانی بعد از آغاز حاکمیت عباسیان بجای امویان فریاد برآوریم : یا لیت جور " دولت سیزدهم " دام لنا و یا لیت جور "دولت چهاردهم "فی النار ! ای کاش ، جور و ستم "باند مهدیون " در کرمانشاه ما ادامه می داشت و عدل " باند دکتریون " به جهنم می رفت .
آقای رئیسی جمهور منتخب ! باحضور و ظهور دوباره این رفیقان شفیقت ، دولت تو در استان کرمانشاه در چهارسال آینده نیاز به دشمنی پایداری چی ها و افراطیون دیگر ندارد ، دوستان سهوا یا عمدا زحمت عزیزان جلیلی چی را متقبل می شوند و از هم اکنون نیز دورنمای آن آغاز شده است...اگر میخواهید شعارهای دوران مناظرات انتخاباتی تان در کرمانشاه همیشه مظلوم ما اجرایی و عملیاتی شود این چند دکتر و پزشک را به مطب ها و کنج بیمارستانهای خصوصی شان بازگردان .
کلیه حقوق و مطالب وبسایت متعلق به ساحت کرمانشاه می باشد                  کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است             طراحی و پیاده سازی : : شرکت داده پردازان ستاره صبح غرب