5:13 AM
     صفحه نخست          اساسنامه و مرامنامه حزب          آلبوم عکس       عضویت در حزب         آرشیو مطالب       جستجوی مطلب           پیوند ها          تماس با ما 

بازار گرم خود نمایی

این روزها و در آستانه اربعین حسینی (ع) به پایانه مرزی خسروی و حضور مسوولین در آنجا خوب نگاه کنید ، قطعا خدمت به زوار اباعبدالله الحسین (ع) کاری ارزشمند و ستودنی است به شرطی که انگیزه این دوستان خدایی و حسینی باشد و بس . اما متاسفانه شما کمتر مسوول و مدیری را می بینید که عکسهایی از خود در موقعیت های مختلف منتشر نکرده باشد ! ........اما معلوم نیست چرا باید عکسهای مربوط به این قبیل کارهای خیر را در تلگرام و واتساپ و اینستاگرام منتشر کنند؟

امروزه داشتن یک گوشی تلفن همراه که قابلیت عکسبرداری و فیلمبردای داشته باشد برای خیلی از مسوولین ما بعنوان یک ضرورت مطرح شده است ، حتی اگر خود نوع این گوشی را نداشته باشند داشتن یک نیروی همراه –از جنس آقای شهرام نیریزی - که بتواند تند و تند از جناب مدیر در موقعیت های مختلف عکس بگیرد بسیار ضروری گردیده است .
این روزها و در آستانه اربعین حسینی (ع) به پایانه مرزی خسروی و حضور مسوولین در آنجا خوب نگاه کنید ، قطعا خدمت به زوار اباعبدالله الحسین (ع) کاری ارزشمند و ستودنی است به شرطی که انگیزه این دوستان خدایی و حسینی باشد و بس . اما متاسفانه شما کمتر مسوول و مدیری را می بینید که عکسهایی از خود در موقعیت های مختلف منتشر نکرده باشد ! یکی چای می ریزد ، دیگری شربت توزیع می کند ، آن یکی غذا پخش می نماید و .......اما معلوم نیست چرا باید عکسهای مربوط به این قبیل کارهای خیر را در تلگرام و واتساپ و اینستاگرام منتشر کنند؟ اگر بخاطر خداست که خدا خودش بهتر از هرکس می بیند زیرا او " هو اقرب من حبل الورید " ( خدا از رگ گردن به انسان نزدیکتر است )
دربین این جماعت تعدادی از افراد قریب الکاندیدا را نیز می بینیم ، کسانی که قرار است سال آینده کاندیدای انتخابات مجلس دوازدهم شوند و از همین الان با حضور در چنین موقعیت هایی ( سفر اربعین زوار به عراق ) در هوای گرم نقطه صفر مرزی حاضر شده با لباسی سیاه و چفیه ای بر گردن و عکسهایی از خود که تند و تند در فضای مجازی منتشر می کنند ، خدا کند یکی از این عکسها بدست شیخ مفید شورای نگهبان کرمانشاه برسد تا شاید قلم عفو بر سوابق قبلی و سوء آنها بکشد ! البته در جامعه ظاهربین ما خیلی هم بعید نیست که این عکسها و تصاویر جواز عبور از سد نظارت استصوابی شورای نگهبان قرار گیرد . جامعه ای فقه محور که فقط ظواهر امور را می بیند و خیلی کاری به باطن و انگیزه رفتارها ندارد مانند عکس آن پیرزن محروم که تا کمر خم شده و سر به داخل یک سطل زباله کنار خیابان برده است و زیر عکسش بدرستی نوشته اند : مشکلی نیست چون حجابش کامل است !
نمی دانم اگر دوربین های امروزی عکاسی گوشی تلفن همراه نبود این روزها چند درصد از مسوولین و مدیران ما در پایانه خسروی حاضر می شدند که به زوار خدمت کنند ؟ چون برای این جماعت مهم دیده شدن توسط خلق است نه خدا . در کنار این جماعت دوربینی و خودنما عزیزانی هم داریم که این شبها و روزها خیلی بی سروصدا و گریزان از دوربین های عکسبرداری و فیلمبرداری به خدمتگذاری مشغولند که سعی شان مشکور و اجرشان محفوظ باد.
حسن ختام این مطلب را با ذکر نمونه ای از ایثارگری یک زوج پزشک شیرازی به پایان می برم که سالها پیش و در آستانه عید نوروز به زندان دیزل آباد کرمانشاه رفته و با هزینه خود توانستند 37 زندانی مالی را آزاد کنند و هنگامی که در دفتر رئیس زندان مشغول خوردن چایی بودند خبردار شدند که مسوولین زندان بدون اطلاع آنها صداوسیما را دعوت کرده که مصاحبه ای با این زن و مرد خیر و نیکوکار شیرازی بعمل آوردند که این زوج ایثارگر به محض اطلاع از این موضوع ( رسانه ای شدن کار خیر آنها ) بدون اینکه چای خود را میل کنند دفتر رئیس زندان را ترک کرده و تن به مصاحبه و مشخص شدن هویت خودشان ندادند.
یادش بخیر شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی که دست نوشته ای دارد مبنی بر اینکه :
باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم! آنکس که باید ببیند، می‌بیند...!

کلیه حقوق و مطالب وبسایت متعلق به ساحت کرمانشاه می باشد                  کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است             طراحی و پیاده سازی : : شرکت داده پردازان ستاره صبح غرب