11:57 AM
     صفحه نخست          اساسنامه و مرامنامه حزب          آلبوم عکس       عضویت در حزب         آرشیو مطالب       جستجوی مطلب           پیوند ها          تماس با ما 

وقتی اصولگرایان استاندار تعیین می کنند؟

در آغازین روزهای عمر دولت جدید و آخرین روزهای عمر مدیریتی مدیران دولت روحانی بخصوص استانداران ، این روزها شاهد خوشحالی دوستان اصولگرا و به تعبیر خودشان " جریان انقلابی کرمانشاه " برای پایان استانداری مهندس بازوند هستیم و در فضای مجازی سراز پا نمی شناسند انگار بعد از صدام ( صدام این جماعت حسن روحانی می باشد) قرار است ژنرال عدنان خیرالله یا عزت ابراهیم را محاکمه کنند ! ...==================

در آغازین روزهای عمر دولت جدید و آخرین روزهای عمر مدیریتی مدیران دولت روحانی بخصوص استانداران ، این روزها شاهد خوشحالی دوستان اصولگرا و به تعبیر خودشان " جریان انقلابی کرمانشاه " برای پایان استانداری مهندس بازوند هستیم و در فضای مجازی سراز پا نمی شناسند انگار بعد از صدام ( صدام این جماعت حسن روحانی می باشد) قرار است ژنرال عدنان خیرالله یا عزت ابراهیم را محاکمه کنند ! دیگر در نظر نمی گیرند هوشنگ بازوند استاندار همین نظام جمهوری اسلامی بوده و حسن روحانی نیز نفر اول اجرایی همین نظام مقدس و رئیس جمهور آن بوده است که دوبار توسط فقهای شورای نگهبان مورد تقدیس دوستان اصولگرا تائید صلاحیت شده و از مردم رای ایران رای گرفته است !
اما خوب چون در کشورما رسم است که غیر از شهید رجایی (که دوران صدارت وی چهل روز بیشتر طول نکشید)و مقام معظم رهبری (که ریاست جمهوری معظم له متصل به مسوولیت رهبری نظام گردید) مابقی روسای جمهور و مسوولین دولتهای قبلی از مهندس موسوی گرفته تا هاشمی و خاتمی و احمدی نژاد و روحانی همگی خائن، نفوذی ، فتنه گر و...بوده و می باشند لذا به تبع استانداران وی نیز باید مورد تکقیر قرار گرفته و تحویل حجت الاسلام حسینی کیا نماینده سنقرو کلیایی داده شده تا محاکمه و انشاالله مجازات شوند!
البته خاطره شادی این روزهای دوستان اصولگرا را در تیرماه سال84 نیز به یاد داریم که بعد از اعلام پیروزی احمدی نژاد کارونالهای شادی در همین خیابانهای شهر کرمانشاه راه انداختند و همین دوستان وعده می دادند که اگر ترک نژاد ( استاندار خاتمی ) برود و استاندار انقلابی ( مهندس غفوری ) بیاید کرمانشاه بابی از بابهای بهشت رویایی دوستان می شود و مدینه فاضله افلاطون در کرمانشاه مظلوم ما برپا می گردد ! اما اکنون و پس از سالها از آن دوران ،افکار عمومی کرمانشاه خاطره خوبی از دوران استانداری "احمد ترک نژاد " دارد یا از دوران استانداری " مجید غفوری "؟ ( علیرغم اینکه انسان متدین و محجوب و بزرگ منشی بود)
نگارنده هرچند از خدا می خواهد که دوران استانداری " جوان و انقلابی " کرمانشاه سرآغاز کاهش آلام مردم کرمانشاه و التیام زخم های کهنه بر کالبد این استان باشد اما با اوضاع و احوالی که این روزها از پارامترها و نحوه انتخاب استاندار جدید برای کرمانشاه می بیند و اینکه مجمع نمایندگان افرادی مانند سعید طلوعی ( که نمونه بارز مدیریت جهادی ! وی را در شهر کرمانشاه دیدیم ) و سید قاسم جاسمی و دیگران را برای تصدی این مسوولیت به وزارت کشور معرفی کرده است شک ندارد که کمتر از یکسال نمی گذرد که کرمانشاهیان عزیز ما حسرت دوران استانداری مهندس بازوند را ( با همه کاستی ها و نقائصی که داشت ) را خواهند خورد .
اما نکته دیگر اینکه این روزها دوستان اصولگرا یکی از پارمترهای استاندار جدید را "انقلابی و جهادی بودن "عنوان می کنند لذا باید دید که منظور دقیق آنان از انقلابی بودن چیست؟ چندی پیش رئیس ائتلاف نیروهای انقلاب عنوان کرده بود موضع استاندار آینده کرمانشاه باید در مورد فتنه 88 صریح و روشن باشد! ظاهرا دیگر موضوعاتی مانند تجربه و توانمندی و پاکدستی و مردمداری برای آقایان مهم نبوده و همین که طرف مقداری فحش و دشنام به کروبی و موسوی داده باشد برای تصدی استانداری کرمانشاه کفایت می کند؟!

عمرتان باد و مراد ای ساقیان بزم جم .
گر چه جام ما نشد پرمی به دوران شما

کلیه حقوق و مطالب وبسایت متعلق به ساحت کرمانشاه می باشد                  کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است             طراحی و پیاده سازی : : شرکت داده پردازان ستاره صبح غرب